Diğer Sitelerimiz :
 
E-Posta :  Şifre :  Ana Sayfa - Forum Ana Sayfa - Üye Ol - Şifremi Unuttum
Forum Ana Sayfa
Evcil Hayvan -  5 Yıldızlı Veteriner Merkezi
Bu konuya yeni bir mesaj göndermek için tıklayınız  
vonalı
Anadolu Yakası
Yaş : 48
Cinsiyet : Bay
Kayıt : 26 Nisan 2008 Cumartesi
Durum : Offline
5 Yıldızlı Veteriner Merkezi 20 Mart 2009 Cuma 19:59:38
Kadıköy Belediyesi’nin beş yıldızlı, çağdaş Veteriner Aşı ve Tedavi Merkezi yeni yerinde hizmet verecek. Bugüne kadar 20.000’nin üzerinde sokak hayvanına veteriner sağlık hizmetleri veren Kadıköy Belediyesi bir ilke daha imza atarak çok kapsamlı çağdaş bir Merkez açıyor.

11 Mart Çarşamba günü açılışı yapılan olan Veteriner Hizmetleri Binasının 1. katında modern bir yapıya kavuşturulan Veteriner Aşı ve Tedavi Merkezi yer almaktadır. Merkezde 2 adet muayenehane, 2 adet ameliyathane, laboratuar, acil müdahale , ameliyat sonrası bakım üniteleri yer almakta olup buraya getirilecek olan sahipli-sahipsiz tüm evcil hayvanlara veteriner sağlık hizmetleri (teşhis, tedavi, ameliyat, aşılama, mikroçiplendirme gibi.) en üst düzeyde verilecek. Merkezde 5 Veteriner Hekim, 3 Veteriner Sağlık Teknisyeni, 1 Biokimya uzmanı, 3 yardımcı elemanıyla tam donanımlı bir şekilde hizmet sunulacak.

Merkez’in 2. Katında Vektörlerle Mücadele ve İlaçlama Merkezi yer almaktadır. Başta sivrisinek, karasinek, kene ve hamamböceği olmak üzere her türlü kent zararlıları ile mücadele edilerek sıtma, kuş gribi, kırım kongo kanamalı ateşi gibi bulaşıcı ve salgın hastalıkların önüne geçilip çevre ve halk sağlığının korunması kapsamında faaliyet yürütecek olan bu Merkez’de sürekli olarak konunun uzmanı bir teknik personel, 2 yardımcı teknik eleman ve iki motorize ilaçlama ekibi çalışacaktır.

Merkez’in 3. Katında oluşturulan seminer salonunda da gerek mesleki konularda, gerekse de halka yönelik başta gıda güvenliği, bulaşıcı ve tehlikeli hastalıklar, vektörlerle mücadele, hayvan hakları, evcil hayvanlarda bakım ve beslenme, sokak hayvanlarının rehabilitasyonu gibi konularda bugüne kadar Belediyenin vermiş olduğu eğitim seminerlerine hız vererek devam edilecektir.

Hayvan severlerin hayvanlarıyla katılacağı açılışı Kadıköy Belediye Başkanı Av.Selami Öztürk gerçekleştirecek. Merkez donanımlı, çağdaş yapısı ve beş yıldız konforuyla örnek teşkil edecek.

TARİH: 11 MART 2009 ÇARŞAMBA

SAAT: 14.00

YER: MANDIRA CADDESİ ERDEMLER SOKAK NO.36 FİKİRTEPE

(Yeni Salı Pazarının arka sokağı)


Bu konuya yeni bir mesaj göndermek için tıklayınız Evcil Hayvan - 5 Yıldızlı Veteriner Merkezi Yukarı
Sayfalar :  1  
Reklam vermek için tıklayınız.
Üye Ol - Şifremi Unuttum - Forum Yardım - Forum Kuralları - Reklam - Bize Ulaşın  
Sayfamızda yayınlanan tüm materyallerin hakları sahiplerine aittir. © anadoluyakasi.gen.tr 07/08
 (0,11 saniyede yüklendi.)