Diğer Sitelerimiz :
 
E-Posta :  Şifre :  Ana Sayfa - Forum Ana Sayfa - Üye Ol - Şifremi Unuttum
Forum Ana Sayfa
Magazin -  Beren’e Altın Kestane!
Bu konuya yeni bir mesaj göndermek için tıklayınız  
asianside
Anadolu Yakası
Yaş : 42
Cinsiyet : Bay
Kayıt : 16 Nisan 2008 Çarşamba
Durum : Offline
Beren’e Altın Kestane! 7 �ubat 2010 Pazar 17:25:51
Bu yıl 1’incisi düzenlenen "Altın Kestane" ödüllerinde sinemanın "en fena"ları seçildi. “Altın Kestane” ödüllerinde sinemanın “En Fena”ları seçildi. “En Fena Film”, Gecenin Kanatları, “En Fena Kadın Karakter” Beren Saat, “En Fena Erkek Karakter” ise Okan Bayülgen seçildi. Online yayınlanan haftalık film kültürü dergisi Arka Pencere’nin organizasyonuyla bu yıl ilk defa düzenlenen ve yılın “en fena”larını mercek altına alan Altın Kestane Ödülleri sahiplerini buldu. 2009 yılında sinemalarda gösterime giren 69 film, masaya yatırıldı. Ödüller, En Fena Film, En Fena Yönetmen, En Fena Erkek Karakter Performansı, En Fena Kadın Karakter Performansı, Alarm Zili Ödülü ve Jüri Özel Ödülü olmak üzere altı kategoride dağıtıldı.

En Fena Film: GECENİN KANATLARI 12 Eylül darbesinden sonra, anne ve babası polis baskınında gözleri önünde katledilen Gece’in yaşadığı büyük dram, onu aşk ve ölüm arasında bir seçim yapmaya zorlar. Filmde bir intihar bombacısını canlandıran Beren Saat’in Murat Ünalmış ile olan sevişme sahneleri ve Beren Saat’in film galasına katılmayışı çok konuşulmuştu. Filmde bir intihar bombacısını canlandıran Beren Saat’in Murat Ünalmış ile olan sevişme sahneleri ve Beren Saat’in film galasına katılmayışı çok konuşulmuştu.

En Fena Yönetmen: ALİ ÖZGENTÜRK (Yengeç Oyunu) “Hazal”, “At”, “Bekçi”, “Su Da Yanar”, “Çıplak”, “Mektup”, “Balalayka”gibi filmlerin yönetmenliğini yapan Ali Özgentürk “Yengeç Oyunu” ile yılın “En Fena Yönetmen” i seçildi.

En Fena Erkek Karakter: OKAN BAYÜLGEN (Kanal-İ-zasyon) “İstanbul Kanatlarımın Altında”, “Ağır Roman”, “Hemşo” gibi filmlerde rol alan Okan Bayülgen Kanal İ Televizyonunda gerçekleşen komik olaylarla dalga geçen filmi Kanal-İ-zasyon’daki rolü ile en kötü oyuncu seçildi.

En Fena Kadın Karakter: BEREN SAAT (Gecenin Kanatları) Bu dalda Nurgül Yeşilçay (7 Kocalı Hürmüz), Gülse Birsel (7 Kocalı Hürmüz), Sinem Kobal (Ayakta Kal), Nilüfer Açıkalın (Mazi Yarası) gibi rakiplerle yarışan Beren Saat Gecenin Kanatları’ndaki rolü ile ’En Fena Kadın’ karakter oldu.www.kanalturk.com.tr
moderatör
Bu konuya yeni bir mesaj göndermek için tıklayınız Magazin - Beren’e Altın Kestane! Yukarı
Sayfalar :  1  
Reklam vermek için tıklayınız.
Üye Ol - Şifremi Unuttum - Forum Yardım - Forum Kuralları - Reklam - Bize Ulaşın  
Sayfamızda yayınlanan tüm materyallerin hakları sahiplerine aittir. © anadoluyakasi.gen.tr 07/08
 (0,17 saniyede yüklendi.)