Diğer Sitelerimiz :
 
E-Posta :  Şifre :  Ana Sayfa - Forum Ana Sayfa - Üye Ol - Şifremi Unuttum
Forum Ana Sayfa
Edebiyat & Şiir & Kitap -  Bu Şehre Sığmıyorum…
Bu konuya yeni bir mesaj göndermek için tıklayınız  
Mltm
Anadolu Yakası
Yaş : 40
Cinsiyet : Bayan
Kayıt : 13 Aralık 2013 Cuma
Durum : Offline
Bu Şehre Sığmıyorum… 24 Aralık 2013 Salı 01:13:40
Bu şehre sığmıyorum, bu eve, bu mahalleye.. Hep bir yere kaçmaya, hep bir yere gitmeye kurulmuş gönlüm; gönlüme inat duruyorum!Bu Şehre Sığmıyorum…..
Şu koca şehirde, bu minnacık kalbi koyacak yer bulamadım. Nerede dursa yalnız, nereye koysam acıyor yüreğim. Ne ayrılık, ne ölüm, ne parasızlık içimi yakan; ben kendime yanıyorum.
Godot’yu mu, hayallerimi mi, lotodan para bulmayı mı, mucizeleri mi bekliyorum? Hiçbiri değil! Bir yere varmayı bekliyorum, o yerin neresi olduğunu bilemeden.
İçime yaptığım yolculuklarda çizdim sınırlarımı. Ben buyum, şimdiki halime yakınım. Ömrün törpüleyerek getirdiği yerdeyim. Bunlar benim erdemlerim, benim tecrübelerim, benim doğrularım. Şimdilik böyleyim!
Kaç vurgun daha geçecek üstümden, kim bilir? Kaç darbe daha aldıktan sonra şekillenecek, yarısı tamamlanmış bu eser? Orasını heykeltıraş bilir ancak bildiğim, camın bile önce sıcakta erimesi gerekir.
Bir cam parçasını, muhteşem bir sürahiye çevirmek için nasıl uğraşıyorsa usta; öyle emek veriyor evren de bize, eritip şekillendirmek için.
Derslerim cebimde, aklım yerinde, arada bir yine sözünü dinlemiyorum dostların ama hata yapmadan da büyüyemiyor insan işte!
Bu konuya yeni bir mesaj göndermek için tıklayınız Edebiyat & Şiir & Kitap - Bu Şehre Sığmıyorum… Yukarı
Sayfalar :  1  
Reklam vermek için tıklayınız.
Üye Ol - Şifremi Unuttum - Forum Yardım - Forum Kuralları - Reklam - Bize Ulaşın  
Sayfamızda yayınlanan tüm materyallerin hakları sahiplerine aittir. © anadoluyakasi.gen.tr 07/08
 (0,08 saniyede yüklendi.)