Diğer Sitelerimiz :
 
E-Posta :  Şifre :  Ana Sayfa - Forum Ana Sayfa - Üye Ol - Şifremi Unuttum
Forum Ana Sayfa
Magazin -  Damatlar çocuk gibiydi
Bu konuya yeni bir mesaj göndermek için tıklayınız  
asianside
Anadolu Yakası
Yaş : 42
Cinsiyet : Bay
Kayıt : 16 Nisan 2008 Çarşamba
Durum : Offline
Damatlar çocuk gibiydi 8 Nisan 2009 Çarşamba 11:27:06
’Yabancı Gelin’ adlı evlilik programına katılan Macar asıllı model ’Karizmatik olmalarını beklerdim’ diyor.

“Türk erkeklerini ’Yabancı Gelin’dekilerle kıyaslamak doğru olmaz. Çünkü orada bazıları rol yapıyor gibi görünüyordu. Hep çocuk gibi davrandılar. Daha karizmatik olmalarını beklerdim.”

Enerjim fazla geliyor

“Yabancı Gelin” evine girerken “Bir tür psikolojik deney için buradayım” demiştiniz. Nasıl geçti deneyiniz?
- Çok ilginç ve güzel bir tecrübe oldu benim için. Bu programa girerken hayatımda yeni bir başlangıç yapmak istiyordum ve bunu da ayarlamaya çalıştım. Yabancı bir ülkeye gidip yabancı insanlarla karşılaşmanız, sizi biraz değiştiriyor. Benim için Türkiye’de bulunmak olumlu bir değişime yol açtı.Nedir bu olumlu değişimler?
- Artık kendime daha fazla güveniyorum. Evde bulunduğum süre içerisinde ciddi anlamda bir kavgaya bulaşmadığım için de kendimle gurur duyuyorum. Üstelik evden ayrılsam da herkesle iyi ilişkiler kurmayı başardım. Sabırlı olmayı öğrendim ve sorunlara karşı nasıl çözümler b ulabileceğimi gördüm.

Evdeyken, oradaki erkeklerin kaba olduğunu düşünüyordunuz. şimdi Türk erkekleri için ne düşünüyorsunuz?
- Ben insanları yargılamayı sevmem. Türkiye’de bulunduğum süre boyunca, karizmatik, entelektüel, eğitimli ve kibar bir sürü erkekle tanıştım. Fakat Türk erkeklerini “Yabancı Gelin” evindeki erkeklerle kıyaslamak çok doğru olmaz. Çünkü orada farklı bir ortam var. Her yerde kameralar var, hep birlikte olmak zorundasınız. Bazıları rol yapıyor gibi görünüyordu. Oradaki erkekler tam anlamıyla kendileri gibi olamadılar. Belki de bir şov programı olduğu için gerçek yüzlerini gösteremediler. Hep çocuk gibi davrandılar. Oysa ben daha karizmatik olmalarını beklerdim. Bu yüzden kendime göre kimseyi bulamadım.

Halim ve Guelioussia çifti yarışmayı kazandı ama ilk başta birbirlerinden nefret ediyorlardı. Evde bulunan biri olarak onların rol yaptığını düşünüyor musunuz?
- Hayır. Aksine, işte aşk insanı böyle yapar diye düşünüyorum. ılişkileri dışarıda da yürür mü bilmiyorum ama şunu söyleyebilirim ki, aralarındaki farklılıklar onları bir araya getirdi. Birbirlerine gerçekten aşık oldular.

BOŞA HARCAYACAK VAKTİM YOK

İki üniversite bitirdiniz, şimdi üçüncüsüne devam ediyorsunuz. Bundan sonra neler yapacaksınız?
- Uluslararası ilişkiler ve gazetecilik bölümlerini bitirdim. şimdi psikoloji üzerine çalışıyorum. Tüm bunların yanı sıra modellik yapıyorum. Türkiye’de bulunduğum süre zarfında bu işi biraz daha yapabileceğimi düşünüyorum.

Neden okuduğunuz mesleği yapmıyorsunuz da modellik yapıyorsunuz?
-Modellik çok güzel bir iş ve size bol bol gezme şansı sunuyor. Ben gezmeyi, farklı kültürler tanımayı çok seviyorum. Farklı dilleri seviyorum. Müzik dinlemeyi, şarkı söylemeyi de çok seviyorum. Macaristan’da televizyon programım vardı. DJ’lik yapmışlığım da var. Yaknda burada da DJ’lik yapabilirim.

“Yabancı Gelin”de pek göremedik ama oldukça yeteneklisiniz yani...
- Çok farklı yeteneklerim var. Bunları da değerlendirmek istiyorum. şimdi hem modellik yapabiliyorum hem de diğer sevdiğim işleri. Burada televizyon programına da başladım. Number 1 TV’de cuma ve cumartesi günleri “Dance Zone” isimli programı ıngilizce sunuyorum.

Peki madem bu kadar çok yeteneğiniz var, hangi birini ne zaman yapacaksınız?
- Bunları organize edebilirim. Modellik yaptığım için zamanı iyi değerlendirmeyi öğrendim. Bildiğim tek bir şey var; o da boşa harcanacak vaktimin olmadığı. Hepsini bir arada yürütebilirim, çünkü çok fazla enerjim var. Hayatımı tek bir şeye bağlayıp ölene kadar bu şekilde devam edemem. Yapım buna izin vermez, sıkılırım.

Evinizi ve ailenizi özlemediniz mi?
- Özlemez miyim, çok özledim. En kısa zamanda onlarla görüşeceğim ama şu anda hâlâ yeni ve farklı bir ülkede olmanın heyecanını taşıyorum.
ensonhaber
moderatör
Bu konuya yeni bir mesaj göndermek için tıklayınız Magazin - Damatlar çocuk gibiydi Yukarı
Sayfalar :  1  
Reklam vermek için tıklayınız.
Üye Ol - Şifremi Unuttum - Forum Yardım - Forum Kuralları - Reklam - Bize Ulaşın  
Sayfamızda yayınlanan tüm materyallerin hakları sahiplerine aittir. © anadoluyakasi.gen.tr 07/08
 (0,17 saniyede yüklendi.)