Diğer Sitelerimiz :
 
E-Posta :  Şifre :  Ana Sayfa - Forum Ana Sayfa - Üye Ol - Şifremi Unuttum
Forum Ana Sayfa
Magazin -  Gurbetçi amelelerle sahneye çıkmam
Bu konuya yeni bir mesaj göndermek için tıklayınız  
asianside
Anadolu Yakası
Yaş : 42
Cinsiyet : Bay
Kayıt : 16 Nisan 2008 Çarşamba
Durum : Offline
Gurbetçi amelelerle sahneye çıkmam 31 Temmuz 2009 Cuma 18:05:17
Hande Yener ’Ameleyi de küçük görmem, gurbetçileri de; bir sanatçıya böyle iftira atılır mı’ d iyerek tepkisini dile getirdi.

Almanya’da anlaştığı ve avansını aldığı konsere çıkmadığı için önceki gün haciz şokuyla karşılaşan Hande Yener, hakkını sonuna kadar arayacağını söyledi. O konsere sözleşme şartları yerine getirilmediği için çıkmadığını belirten Yener şöyle konuştu:

24 SAAT AÇIK BANKA BULDUK
"Sitenin girişinde güvenlikte beklediler. Beni mağdur duruma düşürmek için kasıtlı olarak bankaların kapalı olduğu saati seçmişler. Yanlarına medya mensuplarını da almışlar. İcra kararı kesin olduğu için ödeme yapma zorunluluğumuz doğdu. Kemal Doğulu 24 saat açık olan bir banka şubesinden parayı çekti. Anlaşma gereği hakkımız olan 7 bin Euro (14 bin TL) almıştık. Faiziyle birlikte 30 bin TL olarak geri ödedik."

AMELEYİ ASLA KÜÇÜK GÖRMEM
Ertesi gün karşı tarafa hemen dava açtığını belirten Yener şöyle devam etti: "Ödediğimiz o parayı faiziyle birlikte çatır çatır geri alacağım. "Gurbetçi amelelerle sahneye çıkmam" dediğim ve konsere o nedenle çıkmadığım iddiası tamamen uydurmadır. Ameleyi de küçük görmem, gurbetçileri de; bir sanatçıya böyle iftira atılır mı? Konserin ücretinin tamamı, önceden bankaya yatırılacaktı, yatırmadılar. Bu yüzden konsere çıkmadım."ensonhaber.com
moderatör
Bu konuya yeni bir mesaj göndermek için tıklayınız Magazin - Gurbetçi amelelerle sahneye çıkmam Yukarı
Sayfalar :  1  
Reklam vermek için tıklayınız.
Üye Ol - Şifremi Unuttum - Forum Yardım - Forum Kuralları - Reklam - Bize Ulaşın  
Sayfamızda yayınlanan tüm materyallerin hakları sahiplerine aittir. © anadoluyakasi.gen.tr 07/08
 (0,20 saniyede yüklendi.)