Diğer Sitelerimiz :
 
E-Posta :  Şifre :  Ana Sayfa - Forum Ana Sayfa - Üye Ol - Şifremi Unuttum
Forum Ana Sayfa
Makyaj ve Cilt Bakımı -  Her kadının çantasında bulunması gerekenler
Bu konuya yeni bir mesaj göndermek için tıklayınız  
Mltm
Anadolu Yakası
Yaş : 40
Cinsiyet : Bayan
Kayıt : 13 Aralık 2013 Cuma
Durum : Offline
Her kadının çantasında bulunması gerekenler 28 Aralık 2013 Cumartesi 14:16:35
Yüzümüze renk gelmesi için makyaj yapmayı tercih ederiz. Ancak bu makyaj gün içinde uçup gidebilir bu yüzden sürekli yanınızda taşımanız gereken bazı makyaj ürünleri var.
İşte her kadının çantasında bulundurması gereken ürünler...

Göz kalemi
Göz kalemi gün içinde akabilir veya silinebilir. Yamuk yumuk bir makyajla dolaşmak istemiyorsanız göz kaleminizi yanınızda taşıyın.

Ruj
Ruj bir kadının çantasında daima bulunması gereken favori ürünü olmalı. Kurumuş veya solgun dudaklarınızın görüntüsünü rujla düzeltebilirsiniz.

Allık
Allık yüzünüze enerjik ve aydınlık bir ifade verir. Yüzünüze renk katmak için kremsi allıklar kullanabilirsiniz. Sabah sürseniz bile gün boyunca allığınız uçup gidecektir. Tazeleyebilmeniz için makyaj çantanızda bulundurun.

Pudra
Sabah fondöteni kullandıktan sonra, gün içerisinde hafif mat görünüm yaratma amaçlı çantanızda muhakkak bir toz pudra olmalı.
Gün içerisinde cildinizin yağlı olduğunu gördüğünüz an pudra yapabilirsiniz.. Aynı zamanda uçup giden makyajınızı pudra sayesinde tazeleyebilirsiniz.

Temizleme mendilleri
Uyku sersemliğiyle sabahtan yapmış olduğunuz makyajınızın hatalarını gün ortasında farkedebilirsiniz, bunun için makyaj çıkarıcı mendillerinizi yanınızda bulundurun.
Bu konuya yeni bir mesaj göndermek için tıklayınız Makyaj ve Cilt Bakımı - Her kadının çantasında bulunması gerekenler Yukarı
Sayfalar :  1  
Reklam vermek için tıklayınız.
Üye Ol - Şifremi Unuttum - Forum Yardım - Forum Kuralları - Reklam - Bize Ulaşın  
Sayfamızda yayınlanan tüm materyallerin hakları sahiplerine aittir. © anadoluyakasi.gen.tr 07/08
 (0,08 saniyede yüklendi.)