Diğer Sitelerimiz :
 
E-Posta :  Şifre :  Ana Sayfa - Forum Ana Sayfa - Üye Ol - Şifremi Unuttum
Forum Ana Sayfa
Magazin -  Lost’ta kader belli oldu
Bu konuya yeni bir mesaj göndermek için tıklayınız  
asianside
Anadolu Yakası
Yaş : 42
Cinsiyet : Bay
Kayıt : 16 Nisan 2008 Çarşamba
Durum : Offline
Lost’ta kader belli oldu 7 �ubat 2010 Pazar 17:24:07
‘Lost’, beş sezonluk televizyon macerasının sonuna geldi.Uçak kazası sonrası bir adaya düşen bir grup insanın yaşadığı olayları konu alan ‘Lost’, beş sezonluk televizyon macerasının sonuna geldi.

Bu akşam başlayacak iki saatlik özel yayın, izleyiciye aklındaki soruların cevabını verecek. Final sezonunun teması ‘Destiny Found’ yani ‘Kader Belli Oldu’. 18 bölümden oluşan sezon, Mayıs 2010’da bitecek.

Nerede kalmıştık?
Beşinci sezon, 1977 yılında Juliet’in bombayı patlatması ve muhtemelen ‘adalı’ların kaderini değiştirmesiyle sona ermişti. Ben, dirilmiş olarak karşımıza çıkan John Locke’un kendisine verdiği ‘Jacob’ı öldürme’ görevini yerine getirebilecek mi diye merak ederken, son bölümde, Ben’in Jacob’ı büyük bir soğukkanlılıkla öldürebildiğini gördük. Ama bu kez de ona bu görevi verenin gerçek John Locke olmadığını anladık. Beşinci sezonun en sarsıcı anlarından biri şüphesiz Juliet’in Sawyer’ın ellerinden kayıp aşağıya düştüğü andı. Onun akıbeti de bombanın patlamasının nasıl bir sonuç doğuracağına bağlı.

SON YEMEK
‘Lost’un final sezonuna ait fotoğraf, diziye dair birçok şey söylüyor aslında. Fotoğraflar, Leonardo Da Vinci’nin ünlü eseri ‘The Last Supper’dan (Son Yemek) izler taşıyor. Orijinalinde masanın ortasındaki kişi İsa, diğer kişiler ise 12 Havariler. İkisinin birbirine benzemesi ve Locke’un, Da Vinci’nin freskinde İsa’nın oturduğu masanın ortasına denk gelmesi ise ona bir atıf yapıldığını düşündürüyor. Yeni sezonda kahramanımız, çok daha önemli ve merkezi bir rolde karşımıza çıkabilir.


www.kanalturk.com.tr
moderatör
Bu konuya yeni bir mesaj göndermek için tıklayınız Magazin - Lost’ta kader belli oldu Yukarı
Sayfalar :  1  
Reklam vermek için tıklayınız.
Üye Ol - Şifremi Unuttum - Forum Yardım - Forum Kuralları - Reklam - Bize Ulaşın  
Sayfamızda yayınlanan tüm materyallerin hakları sahiplerine aittir. © anadoluyakasi.gen.tr 07/08
 (0,17 saniyede yüklendi.)