Diğer Sitelerimiz :
 
E-Posta :  Şifre :  Ana Sayfa - Forum Ana Sayfa - Üye Ol - Şifremi Unuttum
Forum Ana Sayfa
Sağlık -  masajın sağlığa faydası
Bu konuya yeni bir mesaj göndermek için tıklayınız  
Anadolu Yakası
Yaş : 46
Cinsiyet : Bay
Kayıt : 10 Ocak 2014 Cuma
Durum : Offline
masajın sağlığa faydası 7 Kasım 2012 Çarşamba 17:48:55
Daha Az Stresli Bir İşyeri
Strese bağlı iş kaybı, devamsızlık ve azalan moral bütün sonucu etkiler. Çalışanların azalmasının maliyetini ve strese bağlı devamsızlığı yıllık olarak bir düşünün!
Mobil Masaj Servisi ‘de, müşterilerimiz ziyaretlerimizden sonra ofiste moralin yükseldiğini belirtmişlerdir. Kurumsal masaj tekniklerimiz rekabetçi iş ortamının stresini günden güne azaltır. Rahatlamış çalışanların birbirleriyle iş birliği yapma olasılığı yüksektir ve stres seviyesini azaltmak, herkes için iş çalışma çevresini iyileştirerek heyecanı ve husumeti de azaltır.
Yüksek stresli dönemlerle başa çıkma
Masaj, takımınızın zorlu zamanlarla başa çıkmasına ya da çalışanlarınızı üstün çabalarından dolayı ödüllendirmenize yardımcı olur. Müşterilerimizin birçoğu masajı, yeniden yapılandırma, taşınma, bütçe dönemi stresini azaltmak ortaya çıkınca bizi aramaktadırlar arıyorlar. MMS Terapistini, stresli zamanlarda desteğinizi göstermek amacıyla müşterilerinize hediye olarak gönderebilirsiniz!
Üretkenliği Geliştirme
Masaj, çalışanların problem çözme yeteneklerini geliştirir. Son zamanlarda yapılan bir çalışmada Amerikalı psikolog bir grup çalışana 15 dakikalık dinlenme süresi, diğer bir gruba da 15 dakikalık masaj süresi vermiştir. Masaj yapılan grup matematik gibi karışık görevlerde daha iyi bir performans sergilemiştir. Ayrıca masaj yaratıcı düşünceyi geliştirir ve yorgunluğu giderir. Bir bardak kahveden daha etkilidir!
Buna ek olarak, masaj stresi azaltarak devamsızlık oranını düşürür ve takımı daha rekabetçi hale getirir. " Masaj, stresin belirtilerine hitap etmektedir
Sağlığı İyileştirme
Masaj çalışanlarınızı sağlıklı kalmasına yardımcı olduğu kadar, mutlu olmalarını da sağlamaktadır. Masajın tansiyonu düşürdüğü, kireçlenmeyi azalttığı, özellikle sırtın ve boynun acıyan yerlerindeki eklem ve kas ağrılarını iyileştirdiği ve hatta bağışıklık sistemini grip ve nezleye karşı güçlendirdiği kanıtlanmıştır. Buna ek olarak, masaj, aşırı klavye ve mouse kullanımından kaynaklanan ağrıdan korunma ve ağrıyı tedavi etmede çok önemli rol oynar.

Tek başvuru noktasıyla, Mobil Masaj Servisi personeliniz için nerede olursanız olun uygulayabilirsiniz.
www.evinizdemasaj.com
Bu konuya yeni bir mesaj göndermek için tıklayınız Sağlık - masajın sağlığa faydası Yukarı
Sayfalar :  1  
Reklam vermek için tıklayınız.
Üye Ol - Şifremi Unuttum - Forum Yardım - Forum Kuralları - Reklam - Bize Ulaşın  
Sayfamızda yayınlanan tüm materyallerin hakları sahiplerine aittir. © anadoluyakasi.gen.tr 07/08
 (0,08 saniyede yüklendi.)