Diğer Sitelerimiz :
 
E-Posta :  Şifre :  Ana Sayfa - Forum Ana Sayfa - Üye Ol - Şifremi Unuttum
Forum Ana Sayfa
Bilim ve Teknoloji -  MS Office in fiyatları belli oldu
Bu konuya yeni bir mesaj göndermek için tıklayınız  
Gotcha
Anadolu Yakası
Yaş : 38
Cinsiyet : Bay
Kayıt : 26 Nisan 2008 Cumartesi
Durum : Offline
MS Office in fiyatları belli oldu 7 Ocak 2010 Perşembe 18:08:24
Microsoft’un merakla beklenen ofis programları paketi Office 2010’un piyasaya çıkmasına artık oldukça az bir zaman kaldı. Firmanın yayınladığı rakamlara göre şu anda yaklaşık 2 milyon kişi Office 2010’un beta sürümü denemeye devam ediyor. Office 2010 ile ilgili hemen hemen tüm merak edilen konular bu beta sürecinde cevap buldu ve geriye tek ama oldukça önemli bir ayrıntı kaldı; yeni Office’in fiyatları...

Yapılan açıklamaya göre iki bilgisayara kurulabilme hakkı ile satılacak Office 2010 Professional sürümünün fiyatı 499 dolar olacak. Eğer DVD’ye gerek yok derseniz internet üzerinden veya yeni Windows 7 kurulu bir sistemde yüklü gelen Office 2010 deneme sürümünü Product Key Card (PKC) ile de satın alabilirsiniz. Bu durumda Professional sürümünün fiyatı 349 dolar olacak.

Office 2010 Home Business sürümleri ise kutulu 279 dolar, PKC ile 199 dolar olarak belirlendi. Yine iki bilgisayara kurulabilecek bu sürümde Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote ve Office Web uygulamaları bulunacak. Professional sürümdeki Publisher ve Access ise bu pakette yer almıyor.

Office 2010 Home Student sürümü üç bilgisayara kurulabiliyor. Home Business’den farklı olarak Outlook’un bulunmadığı bu paketin fiyatı ise kutulu 149 dolar, PKC ile 119 dolar.

Sadece öğretmen ve öğrencilere kampuslarda ve akademik yayın satan noktalardan temin edilebilecek Office 2010 Professional Academic paketi ise iki bilgisayara kurulabiliyor, içeriğinde tüm Office uygulamaları yer alıyor ve sadece 99 dolara satılıyor.

Son olarak, Starter sürümünün bedava olacağını, ancak kullanıcıya reklam göstereceğini de hatırlatmakta yarar var. Ayrıca bu pakette sadece Word ve Excel bulunacak...
Bu konuya yeni bir mesaj göndermek için tıklayınız Bilim ve Teknoloji - MS Office in fiyatları belli oldu Yukarı
Sayfalar :  1  
Reklam vermek için tıklayınız.
Üye Ol - Şifremi Unuttum - Forum Yardım - Forum Kuralları - Reklam - Bize Ulaşın  
Sayfamızda yayınlanan tüm materyallerin hakları sahiplerine aittir. © anadoluyakasi.gen.tr 07/08
 (0,09 saniyede yüklendi.)