Diğer Sitelerimiz :
 
E-Posta :  Şifre :  Ana Sayfa - Forum Ana Sayfa - Üye Ol - Şifremi Unuttum
Forum Ana Sayfa
Edebiyat & Şiir & Kitap -  SEBEP SENDİN.!
Bu konuya yeni bir mesaj göndermek için tıklayınız  
Mltm
Anadolu Yakası
Yaş : 40
Cinsiyet : Bayan
Kayıt : 13 Aralık 2013 Cuma
Durum : Offline
SEBEP SENDİN.! 24 Aralık 2013 Salı 01:02:42
Bunu hak etmediğimi düşünüyorum; peki neyi hak ettim? Aslında hepsi seninle başladı biliyorsun. Sen çektin ipin ucunu, düğüm düğüm geldi arkası. Seni severek başlamak aşka, ne kötüymüş.
Razı olabilmek sınırında kalmalı yürek, kabul edebilir halde olmalı. Çok bilince, çok görünce, çok öğrenince işe yarayacak sandıklarımız maalesef palavraymış…
Bildiklerimizle sevmiyoruz kimseyi; tam tersi bilmediğimiz kadar sevebilmek yazılmış içimize. Ne kadar biliyorsak, o kadar kaçıyoruz sevgiden. Sen benim bilmeme sebeptin!
Şimdi bomboş bir yürekte, bomboş bir odada yaşıyorsam, hesabı senden başka kime kesebilirim? Koca bir yokluğun izlerini taşıyor gözlerim, ben artık kimi sevebilirim?
Sen bana hak mıydın, haksızlık mı; hala karar veremedim! Bir çizgisi olmalıydı hayatın, denize koyulan dubalar gibi, birisi “burada öteye geçmeyin boğulursunuz” demeliydi. Kimse ses etmedi!
Çok canım acıyor, bilemezsin. Bilemezsin çünkü senin hasretlerinin yanında bir okyanustur benimki! Sen, kendi gecelerinden sorumlusun, ben hepimizinkinden… Sen beni tüketirken, ben kim bilir….
Sebebi sendin bütün olanların. Büyük bir suçun ilk sıradan şüphelisisin. Öyle ya, bunca dersi seninle öğrendim. Sen olmasaydın ne olurdu, hiç düşündün mü?
Mesela ben, daha mutlu bir kadın olurdum. Bu kadar siyah olduğunu bilmeden yaşamda, pembelerimle mesut yaşardım. Karaya bulaşacaksa ellerim mutlaka, kendi yolumu kimse olmadan da bulurdum.
Sebebi sensin bütün acılarımın çünkü ipi çektin. Ardından dökülmeye başladı evrenin o koca koca yükleri üstüme. Belki kimse senden daha fazla acıtmadı ama hep uğraşacak bir dert verdi. Ayrıca kimse senin kadar can yakmadı diyorsam, sanma onlar yeteneksizdi; sadece hiçbiri senin kadar sevilmedi!
Bu konuya yeni bir mesaj göndermek için tıklayınız Edebiyat & Şiir & Kitap - SEBEP SENDİN.! Yukarı
Sayfalar :  1  
Reklam vermek için tıklayınız.
Üye Ol - Şifremi Unuttum - Forum Yardım - Forum Kuralları - Reklam - Bize Ulaşın  
Sayfamızda yayınlanan tüm materyallerin hakları sahiplerine aittir. © anadoluyakasi.gen.tr 07/08
 (0,11 saniyede yüklendi.)