TürkçeEnglish
Diğer Sitelerimiz :  
Ana Sayfa
Hakkında Ana Sayfa
Konumu
İklimi
Nüfusu
Tarihçesi
İlçeler
Haberler
Sağlık
Eğitim
Ulaşım
Trafik
Gezi
Etkinlikler / Sinema
Yeme / İçme
Turizm
Konaklama / Otel
Alışveriş
Haritalar
İlçe Fotoğrafları
Devlet Daireleri
İş, Finans Merkezleri
Linkler
İletişim
Nöbetci Eczaneler
Önemli Telefonlar
Bize Ulaşın

Sergi
Önsöz kose
 Günümüzde İnternet’ten bir bilgiye ulaşmak için onlarca, yüzlerce site arasında gezinmek ve de bu siteler içindeki binlerce, milyonlarca bilgileri dolaşmak ardından ulaşmak istediğiniz bilgiyi içeriğinden seçmeniz gerekmektedir. Bizler, websitelerin konularına göre bloklara ayrılıp(tıptakine benzer), bilgiye daha kısa yoldan, daha çabuk ulaşılması düşüncesindeyiz.

İstanbul hakkında bir çok site mevcuttur. Bu websiteler İstanbul’u bir bütün olarak sunarlar. Site içinde dolaşırken, gözlerinizle bir yığın veri takip ederken, İstanbul’un hangi yakasında olduğuna dikkat etmeniz gerekiyor.

Halbuki biz, İstanbul’u ikiye böldük. Sadece Anadolu Yakası’nı ele aldık. Yani websitemizdeki bilgiler, veriler, herşey Anadolu Yakası’na ait olacaktır. İstanbul’da, nedense her hususta önem verilen yer Avrupa Yakası’dır. Anadolu Yakası sanki üvey evlatmış gibi muamele görmüştür yüzlerce binlerce yıl.

Biz Anadolu Yakası’na özel bir ilgi ve sevgi duymaktayız.

Aslında İstanbul’u bütün ihtişamı ile seyreden taraftır Anadolu Yakası, hele bir de güneş batıyorsa görülmesi mutlak şarttır. Daha sakindir, daha yeşildir. Velhasılı İstanbul’da ikamet edilecek en güzide beldedir Anadolu Yakası.

Bizler, sizlere Anadolu Yakası’nı tanıtacağız, anlatacağız. İşte amacımızın biri de budur.

Niyetimiz, Anadolu Yakası’na özel ilginin oluşturulmasını sağlamak, hak ettiği tahtına oturtmaktır. Daha da ileri gidersek, gelişmiş, genişlemiş, büyümüş bu yakayı İstanbul Anadolu adı ile şehir yapsak mı(?) diye düşünüyoruz.


SİTEMİZDE NELER OLACAK, NELER BULABİLİR VEYA NELER UYGULAYABİLİRSİNİZ?


Anadolu Yakası hakkında gerekli her türlü bilgiyi edinebilirsiniz.

İletişim'i veya Bize Ulaşın'ı kullanarak, haber olmasını istediğiniz hususları yollayabilirsiniz.

Ayrıca İş ve Eleman arayan ziyaretçilerimiz için oluşturduğumuz porjemizi hizmetinize sunmanın mutluluğu içerisindeyiz.

Rehber projemizde ise firmalarınızın reklamını oluşturup tüm dünyada yayınlayabilirsiniz.

Fotoğraf Galerisi sayfamızda; Güzel, özel, sevimli, heyecan verici,  düşündürücü, anlamlı karelerinizi tüm Türkiye ve Dünya ile paylaşabilirsiniz.
 
Forum sayfamızda; kategorilere girip yeni konu açabilir , konuları yanıtlayabilir , fikir ve düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. Yeni kategori açmak için Bize Ulaşın ile iletişim kurabilirsiniz.

Web sitemize bir kere ÜYE olmanız yeterlidir. Hangi bölümden e-postanızla ve şifrenizle giriş yaparsanız yapın diğer tüm bölümlerde geçerlidir. Her türlü kayıt imkanlarından faydalanabilir ve/veya gerekli iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Lütfen bize, sizin websitenize yardımcı olunuz.

Şöyle ki;
Bilgi güncellemek, ek veya yeni bilgi göndermek, hatalarımızı düzeltmek, şikayetlerinizi belirtmek v.s. gibi husus ve konularda iletişim kutusu hizmet vermektedir.

Bize ulaşabilirsiniz, sizleri bekliyoruz. Teşekkür ederiz.
.
Aralık 2010 
.
Ayrıca sitenin ilk kurulduğu günden bu yana büyük bir özveriyle çalışan, sitenin şuanki biçimini almasında büyük emeği ve yardımları olan arkadaşımız, kardeşimiz Selami Zerener'i çok erken biçimde ebediyete uğurladık. Bu vesile ile kendisine tekrardan Allahtan rahmet diliyoruz. Mekanın cennet olsun.
.
9 Eylül 2011
.Reklam vermek için tıklayınız.
  
Sık Sorulanlar - Kullanım Şartları - Gizlilik İlkeleri - Önemli Telefonlar - Reklam - Bize Ulaşın
Sayfamızda yayınlanan tüm materyallerin hakları sahiplerine aittir. © anadoluyakasi.gen.tr 07/08
(0,08 saniyede yüklendi.)