TürkçeEnglish
Diğer Sitelerimiz :  
Ana Sayfa
Hakkında Ana Sayfa
Konumu
İklimi
Nüfusu
Tarihçesi
İlçeler
Haberler
Sağlık
Eğitim
Ulaşım
Trafik
Gezi
Etkinlikler / Sinema
Yeme / İçme
Turizm
Konaklama / Otel
Alışveriş
Haritalar
İlçe Fotoğrafları
Devlet Daireleri
İş, Finans Merkezleri
Linkler
İletişim
Nöbetci Eczaneler
Önemli Telefonlar
Bize Ulaşın

Sergi
Tuzla Sahilinde Kadınlar Şöleni kose
Tuzla Belediyesi tarafından düzenlenen “Kadın Şöleni”, Tuzla Sahili tören alanında başladı. 22 Haziran’a kadar çeşitli etkinliklerle sürecek Kadın Şöleni’nde, Tuzla’daki hemşehri derneklerinin kadın üyeleri, kendilerine ayrılan standlarda yöresel zenginliklerini Tuzlalılar ile paylaşıyor.
 
Sıcak havaya rağmen yoğun bir katılımla açılışı yapılan Kadın Şöleni’ne; AK Parti Milletvekilleri Belma Satır, Alev Dedegil, AK Parti Kadın Kolları İstanbul İl Başkanı Özlem Topal, Tuzla Kaymakamı Mümin Heybet ve eşi, Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ve eşi Dr. Fatma Yazıcı, AK Parti Tuzla İlçe Başkanı Av. Mustafa Ataş, kadın sanatçılar ve yazarlar katıldı.
Açılışta konuşan Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, kadın eli değen her konuda nezaket, letafet ve merhametin yeşerdiğini belirterek; Türkiye’de bir ilk olarak “Kadın Şöleni” düzenlediklerini ve sosyal hayata kadınlarımızın yaptığı katkıya vurgu yapmak istediklerini ifade etti.
 
Tuzla Kaymakamı Mümin Heybet ise, törende yaptığı konuşmada özellikle okuma yazma kursuna katılan Tuzlalı kadınları, başarıları ve medeni cesaretlerinden dolayı kutlayarak; kendilerini yetiştirme konusunda devletin her zaman kadınlarımızın yanında olduğunu ve olmaya devam edeceğini ifade etti.

Şölende Tuzlalı kadınlar tarafından seçilen medya, sanat ve iş dünyasından yılın başarılı kadınlarına ödül ve plaket verildi. Şölende ayrıca, okuma yazma kursunu başarı ile tamamlayan Tuzlalı kadınlara sertifikaları, şölene katılan protokol üyeleri tarafından takdim edildi.

22 Haziran’a kadar konserler ve çeşitli etkinliklerle devam edecek olan Kadın Şöleni’nde, Tuzla’daki hemşehri dernekleri kadın üyeleri, kendilerine ayrılan standlarda yöresel el sanatları, yemekleri ve kıyafetleri gibi kültür ve sanat ürünlerini sergiliyorlar. Kadın Şöleni’nde ayrıca, Tuzla Belediyesi tarafından kurulan standlarda da, kadınlara yönelik çeşitli etkinlikler yer alıyor.
 
Kişisel bakım, aksesuar, diyet, moda, psikoloji, evlilik ve çocuk ilişkileri gibi alanlarda danışmanlardan bilgi alabilecek olan kadınlar, kitap standlarında yazarlar ile buluşacak ve imza günlerine katılabilecekler.Reklam vermek için tıklayınız.
  
Sık Sorulanlar - Kullanım Şartları - Gizlilik İlkeleri - Önemli Telefonlar - Reklam - Bize Ulaşın
Sayfamızda yayınlanan tüm materyallerin hakları sahiplerine aittir. © anadoluyakasi.gen.tr 07/08
(0,06 saniyede yüklendi.)