Selami Zerener Kimdir?

Selami ZERENER Kimdir?

Herkese yardım elini uzatan nadide bir kişiliğe sahip olan Selami ZERENER, 01 Mayıs 1979'da Ümraniye/İstanbul’da doğdu. İlk öğretimini Ümraniye Yaman Evler İlk Okulu’nda 1985 – 1990 yıllarında okuyarak tamamladı. Lise öğremine 1993 – 1996 yıllarında Haydarpaşa End. Meslek Lisesi Metal İşleri'nde devam etti ve 1996 Haziran’ında mezun oldu. Yüksek öğrenimini Eskişehir Anadolu Üniversitesi Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksek Okulu’nda açık öğretimde tahsil ederek, Eylül 1998 de mezun olup diplomasını aldı. Vatani görevini komando er olarak Erciş / Van’da tamamlayarak, komando uzman çavuş rütbesiyle 28 Nisan 2001 de terhis oldu...

Son görevi Elmadağ’da bir otelde resepsiyonistken ve vardiyalı çalışma sistemi içinde yorgun argın eve geldiğinde, bıkmadan usanmadan websitemizi yönetti. Websitemizin yöneticisi Selami ZERENER, 09 Eylül 2011 günü hayatının baharında 31 yaşında bünyesinin sebep olduğu oksijen yetersizliğinden hakkın rahmetine kavuştu.

Ruhunda üstün kişilik meziyetleri taşıyan kendisine, tüm efradı ve etrafı gibi, şükranlarımızı sunuyor, Allah’tan rahmet eylemesini, mekanının cennet olmasını, geride bıraktıklarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.

Ruhu şad olsun.

www.anadoluyakasi.gen.tr mensupları.